Tamamen ücretsiz muhasebe programı ...

ÜCRETSİZ BULUT MUHASEBE

HEMEN DENE

Kişisel Sürüm:
Hiçbir kısıtlama olmaksızın TAMAMEN ÜCRETSİZ
Kişisel sürümü hem kişisel hem de şirketiniz için kullanabilirsiniz. Tek kullanıcı ve tek şube mevcuttur. Extra modülleri bu sürüm ile kullanamazsınız. Bu sürümde 3. parti (Google Adsense gibi) reklamlar yayınlanabilir.

Ticari Sürüm:
Ticari Sürüm (1 kullanıcı ve 1 şube) 95 TL/Ay.
Kullanıcı ve şube başına ücretlendirme yapılır. Extra modüller için de ayrı bir fiyatlandırma mevcuttur.
Ticari sürümü de kişisel veya şirketiniz için kullanabilirsiniz. Bu sürümde 3. parti reklamlar yer almaz. Hesabınıza çok kullanıcı ve çok şube ekleyebilirsiniz. Perakende satış şubesi, tedarik şubesi, depo şubesi, fuar şubesi gibi şubeler oluşturabilirsiniz.

Hem kişisel hem de ticari sürümde olan özellikler şöyledir:

Gelir gider takibi, Standart Cari, Fatura, Stok, İrsaliye modüllerini içerir.

Muhasebe fişleri, tahsilat, tediye, mahsup ve virman içerir.

Fatura kopyalama büyük bir kolaylık sağlar. Örnek olarak A firmasından gelen alım faturasını B Müşterinize satış faturası olarak kopyala dediğiniz zaman müşterinizin tanımlı olduğu iskontoları otomatik olarak dönüştürüp kopyalar. Yüzlerce ürünlük faturanız saniyeler içinde hazırdır.

Kasalar, banka hesapları, çek/senet, sanal poslar, pos cihazları ve şirket kredi kartlarını yönetir.

Hesaplar arası virman yapılabilir.

İade programı carilere göre iade edilebilir ürünleri gösterir. Müşteriden size gelen iadelerin sizden alınıp alınmadığını otomatik olarak kontrol eder ve satılmayan ürünün iadesi sırasında uyarı verir.

Fatura içinde doğrudan otomatik iskonto oluşur. Yayınevleri ve carilere göre özelleştirilebilir ve faturaya otomatik girilen indirim şablonları oluşturulabilir.

Barkod ile ürünleri peşpeşe hızlıca okuma desteği mevcuttur.

Barkod oluşturma yazdırma özelliği mevcuttur. Hem EAN13 hem de Kitapyurdu barkodunu direkt faturanın içinden yazdırabilir.

Akıllı fiyat güncelleme opsiyonları. Alım faturası sırasında faturada fiyatı artan ürünün fiyatını otomatik arttır.

Fiyatlar bir excel dosyasından da girilebilir. İster barkod olsun ister barkod olmasın Excel dosyasından akıllı otomatik fiyat güncellemesi yapar.

İnternet olmayan depolar için Excel dosyasından sayım girişi yapar. Laptopunuzu ve barkod okuma cihazınızı depoya götürün. İnternet olmasa da Excel dosyasına hızlıca okutup sayımı tamamlayın. Sonra Excel dosyasını yükleyin. Bu kadar.

Fuarlar için kullanıcıya ürün zimmetleme işlemi yapar. Kullanıcı cep telefonu ile internete bağlanarak ürünleri hızlıca satar. Başka bir cihaza gerek yoktur.

Çoklu kullanıcı desteği mevcuttur. Firmanız için istediğiniz kadar kullanıcı açabilirsiniz. Birden sonraki her kullanıcı sabit ve cüzi bir fiyat ile aylık kullanımın üzerine eklenerek ücretlendirilir.

Çoklu şube desteği mevcuttur. Birden çok şubeniz varsa sizin için ideal bir sistem. Şubeler hem birbirinin stoklarını görür hem de her şubenin stok ve satışı ve kasa hareketleri ve satış raporları ayrıdır. Fiyat güncellemeleri ve ürün eklemeleri tek bir yerden yönetilir. Şubeden şubeye stok, sipariş ve kasa transferleri yapılır.

Sınırsız fatura girişi yapabilirsiniz. Her fatura içinde de sınırsız ürün girebilirsiniz.

... Ve daha bir çok detay ve özellik bulunmaktadır.

HEMEN DENE

placeholder