Tamamen ücretsiz muhasebe programı ...

ÜCRETSİZ BULUT MUHASEBE

Mybul.net Kullanım Koşulları

Hesabımı Oluştur!

Kullanım Koşulları

Sürüm: 1.0.0 Düzenleme Tarihi: 08/10/2018

Mybul.net profesyonel bir ön muhasebe programında bulunması gereken tüm bileşenleri size ücretsiz olarak sunar. Cari takip, fatura ve irsaliye ile ürün alışı ve satışı, stok ve depo takip, kasa, banka çek senet ve daha birçok özelliği bulunmaktadır.

Tamamen Ücretsiz!

Hiçbir kısıtlama olmaksızın tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz.

Mybul.net Bulut Muhasebe sisteminin iki sürümü bulunmaktadır:

- Kişisel Sürüm
- Ticari Sürüm

Kişisel Sürüm ücretsiz olup her zaman ücretsiz kalmaya devam edecektir. Kişisel sürümde Google Ads gibi üçüncü parti reklamlar kullanılabilir. Ticari Sürümde ise üçüncü parti reklamlar yer almaz.

İster kişisel isterse de ticari sürüm olsun, eğitim ve desteği tarafımızdan ücretsiz olarak verilmektedir. Daha fazla eğitim ve desteği üçüncü kişi ve firmalar ücretli olarak verebilir.

Ticari Sürümdeki Extra Modüller

Ticari sürümde birden fazla kullanıcı ve birden fazla şube ile kullanılabilir. Yine ticari sürümde sipariş sistemi, tedarik otomasyonu vb. modüller kullanılabilmektedir.

Kişisel sürüm ile ticari sürüm arasında geçiş yapabilirsiniz. Ticari sürümü kullanırsanız ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmanız gerekir.

Kullanım ve Hizmet Şekli

Mybul.net sitesinde SaaS hizmeti verilmektedir. Program tamamen bulut tabanlıdır.

Garanti Koşulları

Sistemimizi kullananlar, servis ve sözleşme şartlarımızı kabul etmiş demektir. Yükümlülüklerimiz açıkça taahhüt ettiklerimiz ile sınırlıdır.

Mybul.net her zaman veri güvenliğinizi birinci planda tutar. Ancak olası mücbir sebeplerden kaynaklanabilecek sorunlardan bir yükümlülük taahhüdü verilmemektedir.

Sistemimizi yanlış yada doğru bir şekilde kullanmaktan kaynaklanabilecek hatalardan ve olası her tür zarardan sorumlu değiliz. Kullanıcılarımız bu konuda bir hak talebinde bulunamaz.

Mybul.net kullanım şartlarında herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapabilir. Kullanım şartnamesini sitenin altında bulabilirsiniz.

Güvenlik Politikası

Kişisel ve ticari verileriniz SSL sertifikalı sitemizin güvenliği ile korunmaktadır. Verileriniz başkaları ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. Kayıtlarınızın yedeklerini istediğiniz zaman Excel formatında kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sistemimizi güvenlik ihlali oluşturacak şekilde suistimal edenlerin hesapları süresiz olarak kapatılır ve Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunulur.

Kişisel sürümde 3. parti reklamlar yayınlanmaktadır. Ancak 3. parti reklam yayıncıları sizin verilerinize erişim sağlayamazlar.

Hesabımı Oluştur!